Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ІІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 21/12/2017 року №50
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування для оформлення права постійного користування Зачепилівській районній державній лікарні ветеринарної медицини, яка знаходиться за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Першотравневий, 3, на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 частини першої ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 84, 92, 122, 125, 184, 185, Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26, 29, 55 Закону України «Про землеустрій» та ст. 4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та розглянувши лист Зачепилівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати Зачепилівській районній державній лікарні ветеринарної медицини дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування (КВПЦЗ: 03.01) для оформлення права постійного користування, площею 1,04 га із земель громадської та житлової забудови, яка розташована за адресою смт.Зачепилівка, пров. Першотравневий, 3 на території Зачепилівської селищної ради.

Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.

  1. Зобов’язати Зачепилівську районну державну лікарню ветеринарної медицини – в річний термін замовити документацію із землеустрою у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію для виконання даного виду робіт.
  2. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
  3. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання