ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

28.12.2019

Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, збагатив нас новим досвідом, подарував нам радість зустрічей й відкриттів, згуртував і дав можливість створити всі умови для подальшого розвитку Зачепилівської об’єднаної територіальної громади, поліпшення життя кожного з нас.

Для кожного  початок Нового року – це нові плани, мрії та сподівання. Переконаний, що попереду – плідні трудові будні, реалізація нових проектів громади, які принесуть вагомі, реальні  здобутки, котрі стануть запорукою благополуччя і процвітання, покращення життя населення нашої громади.

Бажаю, щоб кожен день нового року повнився цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна ваших осель, а негаразди обходили їх стороною.

З повагою,

Зачепилівський селищний голова                                 Ю. Кривенко