ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

09.11.2019

Щиро і сердечно вітаю працівників культури Зачепилівської громади з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте нашу громаду, примножуєте їх успіхи і досягнення, даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця.

Низький Вам уклін за це. Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають Вас,  нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі.

З повагою,                                                                   Селищний голова Ю.В. Кривенко