Привітання з нагоди Дня Національної поліції України

03.07.2021

Шановні правоохоронці!
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!
Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя наших мешканців, стоїте на варті правопорядку.
Ви пов’язали свою долю з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тим, хто її потребує.
Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість українському народові. Бажаємо вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів. Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій.
Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою, мирного неба над землею, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, благополуччя та злагоди.
Зі святом!
Зачепилівський селищний голова                                  Олена ПЕТРЕНКО