Привітання з Днем святого Миколая!

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят, що защедрує ваші оселі радістю, світлом і добрими сподіваннями. В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей, тому що він надихає нас на добро та дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій.

Дня Святого Миколая зазвичай усі чекають з нетерпінням. Адже це початок казкової пори зимових свят. Добрий чарівник із білою бородою вже поспішає в гості до кожної дитини. І у своєму мішку він несе слухняній малечі омріяні подарунки!

Шановні дорослі! Кожен з нас є своєрідним помічником Святого Миколая, тож поділімося своїм добром та любов’ю  з ближніми, не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.

Бажаю всім Зачепилянам миру, достатку, родинного затишку та духовної благодаті! Нехай Святий Миколай благословить нас на добрі помисли і справи!

Mikolay2016