ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ!

Шановні Зачепиляни!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності та Свободи України!

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися. Возз’єднання українців на своїй землі в єдиній Українській державі – вияв народної волі до самовизначення і консолідації, свідчення політичної зрілості нації.

Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня соборності незалежної України!

Тож щиро зичу всім нам, на цьому непростому шляху, наснаги, здоров’я й злагоди, сил та натхнення, успіхів та нових здобутків і непереможної віри у краще прийдешнє нашої рідної України та громади!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою,

Селищний голова                                           Юрій Кривенко