Привітання з Днем пам’яті та примирення, з Днем Перемоги

08.05.2021

Дорогі ветерани та жителі нашої громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нам великою  ціною – мільйонів життів наших співвітчизників.

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Нехай нашими духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння.

Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Дякую за Ваш подвиг!

З повагою

Зачепилівський селищний голова                                              Олена ПЕТРЕНКО

D6b3b89c74fc05cce1e91b40ac6e10c781add7c8