Привітання з днем національної поліції України!

03.07.2020

Щиро вітаю працівників Зачепилівського відділу поліції та ветеранів правоохоронних органів з професійним святом! Щодня і щохвилини ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Не раз вам доводиться ризикувати власним життям, проявляти справжній героїзм і відвагу.

Для кожного поліцейського служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнений, що Ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій громадян.

У День свята прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаю мужності, витримки й наснаги, міцного здоров’я та родинного тепла вам та вашим близьким!

З повагою,

Селищний голова                                                                    Юрій КРИВЕНКО