Привітання з Днем Національної поліції України

02.07.2021

Напередодні Дня Національної поліції України Зачепилівський  селищний голова Олена ПЕТРЕНКО подякувала працівникам сектору поліцейської дільниці № 1 Красноградського РВП  за співпрацю, відповідальне несення служби, та вітаючи зазначила: «Ваша служба – не просто робота, це перш за все стан душі і переконання. Не шкодуючи сил і здоров’я, ризикуючи власним життям заради життя інших, ви за будь-яких обставин виконуєте свій професійний обов’язок». Олена Олександрівна побажала міцного здоров’я та високих професійних досягнень, громадської поваги та успіхів в роботі та відзначила працівників  грамотами та подяками.
Від керівника  ініціативної   групи “РЕВЕРС” Володимира ВЕРХОГЛЯДА старший слідчий сектору поліцейської дільниці № 1 Красноградського РВП  Сторчеус Віктор Володимирович був нагороджений грошовою винагородою, як учасник антитерористичної операції та операції обєднаних сил у місті Слов’янськ та поблизу міста Маріуполь Донецької області.
Dsc 3038 Dsc 3045 Dsc 3046 Dsc 3047 Dsc 3054 Dsc 3055 Dsc 3057