Привітання селищного голови з Днем Конституції України

Шановні жителі  та гості громади!
Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.
Основний Закон – один для всіх. Шануймо його, пам’ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.
Тож нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої держави у забезпеченні гідного життя кожного громадянина.
Вітаючи усіх вас зі святом, від усього серця бажаю міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.
З повагою,
Зачепилівський селищний голова                              Олена ПЕТРЕНКО