Проєкт «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України»

01.08.2023

З грудня 2021 року,   в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю, наша громада співпрацює з ЗОГО «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія».

У рамках проєкту відбувся тренінг на тему: «Забезпечення психічного здоров’я та психосоціальної підтримки постраждалому під час війни населенню», в якому взяли участь представники закладів і установ громади.

Захід був організований та проведений тренерами ЗОГО «Взаємодія» на базі Красноградської міської ради, в результаті якого присутні змогли зрозуміти важливість надання постраждалому від війни населенню психосоціальної підтримки.

Ця допомога розроблялася з ініціативи Першої леді Олени Зеленської, разом із всесвітньою організацією охорони здоров’я, і надаватиметься у відповідності до рекомендацій Національної програми психологічного здоров’я та психосоціальної підтримки.