Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Проведено   засідання виконавчого комітету

02.07.2021

02.07.2021 року було проведено   засідання виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради. На засіданні були присутні: заступник селищного голови, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету та члени виконавчого комітету.

На засіданні було  заслухано та обговорено ряд важливих  питань порядку денного по кожному з яких були  прийняті відповідні рішення.

Після оголошення порядку денного,  члени виконавчого комітету  перейшли безпосередньо до розгляду питань: 

– Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу місцевого бюджету на 2022-2024 роки, складання проекту місцевого бюджету на 2022 рік, організації виконання місцевого бюджету на 2022 рік та організації роботи з підготовки річної звітності про виконання місцевого бюджету за 2021 рік.

– Про затвердження положення про постійну діючу Комісію з питань бджільництва, попередження та фіксації масового отруєння бджіл на території Зачепилівської селищної ради та затвердження складу Комісії

– Про затвердження норм споживання питної води, які необхідні для забезпечення питних санітарно-гігієнічних та побутових потреб для фізичних осіб, які користуються послугами підприємства.

– Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для юридичних осіб, які користуються послугами підприємства.

– Про затвердження протоколу № 6 від 01.07.2021 року про засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та інших категоріям громадян. Які проживають в населених пунктах Зачепилівської територіальної громади.

– Про затвердження Правил приймання  стічних вод до системи централізованого водовідведення КП Зачепилівське ВКП.

– Про погодження річних планів господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік.

– Про адміністративне правопорушення Золотаренко Жанни Геннадіївни, село Леб’яже.

– Про адміністративне правопорушення Гарбуз Сергій Анатолійович, село Леб’яже.

– Про адміністративне правопорушення Корнєєв Віктор Вікторович, смт. Зачепилівка.

– Про надання дозволу на проведення водогону по вулиці Якова Покуси № 13 Пророці Ніні Яківні .

– Про надання дозволу на списання будинку по вулиці Харківська, 1 в селі Нове Мажарове,  Охрій Лілії Павлівні.

– Про надання дозволу на списання будинку по вулиці Центральній, 44 в селі Нове Мажарове, Горжій Вадима Івановича.

– Про надання дозволу на списання будинку по вулиці Гагаріна, 4 в селі Старе Мажарове, Пузач Анатолія Григоровича .

 

– Про надання дозволу на списання будинку по вулиці Комаровій , 9 в селі Олянівка, Реки Тетяни Анатоліївни.

– Про надання дозволу на списання будинку в селі Скалонівка, Косенко Олександра Васильовича  .

– Про надання дозволу на списання будинку по вулиці Гоголя, 7 в селі Рунівщина, Главацької Людмили Вікторівни.

– Про надання дозволу на випилювання сухих дерева, яке розташоване по вулиці Хліборобська, 42 (біля магазину), що несуть загрозу покрівлі магазину та мешканцям, в кількості 7 шт. тополі.

– Про надання дозволу на випилювання аварійно-небезпечних дерев в кількості 3 шт.- осика, за адресою. Вулиця Садова,115 с. Малий Орчик (будівля пошти), які несуть загрозу дорожньому руху, покрівлі будівлі та мешканцям.; по вулиці Лермонтова,  1 с. Малий Орчик кладовище в кількості 2 шт.- клен, які несуть загрозу пам’ятникам та могилам  та аварійно небезпечні дерева по вулиці Лермонтова,3,с.Малий Орчик (біля будівлі старостинського округу) в кількості 2 шт.- тополі, які несуть загрозу лінії електропередач, покрівлі будинку та мешканцям села.

– Про надання дозволу на спилювання сухих тополь в кількості 4 штуки, які знаходяться біля магазину «Маленький Париж» і створюють загрозу дорожньому руху, безпеці і життю жителів села Нове Мажарове.

– Про надання дозволу на спилювання сухих тополь в кількості 12 штук висотою 15 метрів товщиною 0,5 метра, які знаходяться біля церкви, біля дороги і створюють загрозу дорожньому руху, безпеці і життю жителів села Нове Мажарове.

По закінченню засідання керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Наталія ЛЕВИЦЬКА подякувала всім присутнім  за злагоджену і плідну співпрацю.

Smart

smart

Smart

smart

Smart

smart

Smart

smart

Smart

smart

Smart

smart

Smart

smart

Smart

smart

Smart

smart

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання