Проведено засідання виконавчого комітету

27.08.2021

27.08.2021 року було проведено   засідання виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради. На засіданні були присутні: заступник селищного голови, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету та члени виконавчого комітету.

На засіданні було  заслухано та обговорено ряд важливих  питань порядку денного по кожному з яких були  прийняті відповідні рішення.

Після оголошення порядку денного,  члени виконавчого комітету  перейшли безпосередньо до розгляду питань:

• Про затвердження Прогнозу бюджету Зачепилівської селищної ради на 2022-2024 роки.
  • Про затвердження списку дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Леб’язького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко»Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Миколаївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Вишенька»Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про Затвердження списку дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Рунівщинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко» Зачепилівської селищної ради Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Новомажарівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Теремок»Зачепилівської селищної ради Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Зачепилівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Ромашка»Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Сомівської філії Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Бердянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей шкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Леб’язької філії Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей шкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Зіньківщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей шкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей шкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Новомажарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування КЗ «Орчицька початкова школа»Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей шкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Рунівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Харківської області.
  • Про затвердження списку дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Чернещинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»Зачепилівської селищної ради Харківської області.
  • Про Затвердження протоколу № 8 від 26.08.2021 року про засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та інших категоріям громадян. Які проживають в населених пунктах Зачепилівської територіальної громади.
  • Про надання дозволу на проведення водогону по вулиці Соборній № 104 Великому Валерію Олександровичу.
  • Про надання дозволу на списання не житлову будівлю ( магазину) по вулиці Харківська в селі Миколаївка Новохацькій Марині Євгеніївні.
  • Про надання дозволу на списання будинку по вулиці Першотравневій, 7 в селі Рунівщина Голубенко Надії Микитівні .
  • Про надання дозволу на списання будинку по вулиці Центральній в селі Новоселівка Лисогора Олександра Івановича.

По закінченню засідання керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Наталія ЛЕВИЦЬКА подякувала всім присутнім  за злагоджену і плідну співпрацю.

Img 20210827 144506

Img 20210827 083307