Проведено чергове засідання виконавчого комітету

10.03.2021

10.03.2021 року під час чергового засідання виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Олени ПЕТРЕНКО, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили ряд важливих  питань порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Перелік питань порядку денного:

• Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання холодної води по КП Чернищинської сільської ради «Благоустрій».
  • Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання холодної води по КП «Руновщина» Зачепилівської селищної ради.
  • Про списання будинку Демяник Ганни Іванівни, який знаходиться за адресою село Травневе , вул. Садова, 24.
  • Про списання будинку Солодкого Олександра Андрійовича , який розташований за адресою: село Скалонівка , вул. Щорса , 114.
  • Про списання будинку Кошовецького Сергія Сергійовича, який розташований за адресою: село Миколаївка , вул. Партизанська , 4.
  • Про списання будинку Москаль Зої  Михайлівни,  який розташований за адресою в селі Рунівщина, вул. Левада , 23.
  • Про затвердження та погодження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради.
  • Про затвердження посадової інструкції старост 1,2,3,4,5,6,7,8,9 округів відповідальних за організацією ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників на території Зачепилівської селищної ради.
  • Про надання дозволу на встановлення індивідуального опалювального приладу для газифікації за адресою смт. Зачепилівка, вул. Центральна, будинок 57, квартира 21
  • Про надання допомоги в завезенні дров в зв’язку зі станом здоров’я Ломакіну І.М.
  • Про розгляд протоколу № 1  від 28.01.2021 року  про  адміністративне правопорушення відносно  громадянки Феленко Інни Григорівни .
  • Про розгляд протоколу № 2  від 10.02.2021 року  про  адміністративне правопорушення відносно  громадянки Феленко Інни Григорівни
  • Про розгляд протоколу № 000002  від 24.02.2021 року  про  адміністративне  правопорушення відносно  громадянина Гебеч Володимира Петровича .
  • Про затвердження протоколу № 2 засідання органу опіки  та піклування при виконавчому комітеті Зачепилівської селищної ради від 09.03.2021
  • Про затвердження протоколу № 2 від 05.03.2021 року про засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та інших категоріям громадян, які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради.
  • Про надання дозволу на реконструкцію водонапірного резервуару в с. Кочетівка по вулиці Харківській.
  • Про затвердження актів приймання-передачі майна від Зачепилівської селищної ради в оперативне управління з правом балансоутримування відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.

Також було обговорено питання, що з 1 січня 2021 року розпочалася деклараційна кампанія  у ході якої громадяни декларують доходи, отримані протягом 2020 року.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.

По закінченню засідання Олена ПЕТРЕНКО подякувала всім членам виконавчого комітету за злагоджену і плідну співпрацю.

Img 6d52da8c30a63c31f127bdbdf88b4d7f V Img 26d415f6c37c1c6477fb52cc8dfc8ffc V Img Cbcd6691e26a1e794650894a1bef583d V