Проведено бесіду на тему «Оренда землі” , с. Сомівка

21.10.2021

21 жовтня 2021 року в селі Сомівка Зачепилівської об’єднаної територіальної громади  фахівцем «Зачепилівське бюро правової допомоги» для громадян проведено бесіду на тему «Оренда землі. Права орендаря та орендодавця». Під час заходу обговорено зміни в земельному законодавстві згідно Закону України №552 від 31.03.2020 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», звернуто увагу на укладання договорів оренди земельних ділянок, внесення в них змін та припинення, розміру та строків виплати орендної плати та ін.

Після проведення заходу відбувся прийом громадян, на якому було прийнято 2-х громадян та надано 2 консультації з земельних питань та 2 консультації з інших питань.