Проведення громадських слухань в с. Миколаївка

20.07.2023

Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження селищного голови №53 «Про проведення громадських слухань в с.Миколаївка», Положення про громадські слухання на території Зачепилівської селищної ради, затвердженого рішенням ІХ сесії VШ скликання №620.

Зачепилівський селищний голова ініціює проведення громадського слухання жителів Миколаївського старостинського округу №4 щодо будівництва та розміщення об’єктів нафтогазвидобування ТОВ «КОМПАНІЯ «ТЕХНОКОМСЕРВІС» в с. Миколаївка Красноградського району Харківської області.

Громадські слухання відбудуться 29. 07.2023 року о 10.00 год. біля адмін. будівлі Миколаївського старостинського округу №4.

На громадські слухання запрошуються жителі Миколаївського старостинського округу, депутати Зачепилівської селищної ради,  члени виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради, керівники підприємств,установ, громадських організацій незалежно від форми власності, жителі Зачепилівської селищної ради.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Центральна,56, с. Миколаївка, 76, тел.095-892-1014 або на електронну пошту zacnepulivska_rada@mail.ua із зазначенням прізвища, ім’я по-батькові та адреси особи, яка їх подає, а для юридичних осіб із зазначенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадських слухань.

Реєстрація учасників громадських слухань буде здійснюватись з 09:00 год. до 09:45год.

Учасникам громадського обговорення, прохання при собі мати документ,що посвідчує особу (паспорт громадянина, водійські права або інший документ, що посвідчує чи індентифікує особу).