Програма підтримки «Благополуччя дітей»

20.02.2018

Програма підтримки ВПО Українського фонду  «Благополуччя дітей» розпочинає реєстрацію

У Програмі підтримки ВПО можуть взяти участь родини зі статусом внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які проживають у Харківській області. У 2018 році допомога надається за двома напрямками.

Компонент розвитку  – передбачає дистанційне навчання та консультації з працевлаштування, а також роботу груп соціально-психологічної підтримки та здобуття навичок благополучного життя для дорослих і дітей.

Ваучерний компонент – це благодійна допомога найуразливішим родинам для придбання товарів першої необхідності. Ми зможемо підтримати родини, які пройдуть двохетапне дослідження та будуть визнані неспроможними самостійно забезпечувати себе.

Подробиці участі та обов’язкова попередня реєстрація – на сторінці фонду    www.childfund.org.ua

Гаряча лінія Програми підтримки ВПО у Харківській області: + 38 050 823 56 56 (Пн–Сб, 9.00 –18.00)

Програма підтримки ВПО у Харківській області: https://www.facebook.com/vaucherkh/

Повідомте цю інформацію знайомим родинам ВПО, які можуть потребувати нашої допомоги!