Профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населених пунктах смт. Зачепилівка, с. Залінійне

28.07.2023

Красноградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зачепилівської дільниці ветеринарної медицини Красноградської районної державної лікарні ветеринарної медицини в період з 31.07.2023 по 04.08.2023 будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населених пунктах смт. Зачепилівка, с. Залінійне.

Просимо власників тварин  забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.

Також, власники тварин для здійснення щеплення проти сказу можуть звернутися до Зачепилівської дільниці ветеринарної медицини Красноградської районної державної лікарні ветеринарної медицини за адресою: пров. Першотравневий, 3, смт. Зачепилівка, Красноградський район, Харківська область в період з 8.30 до 12.00, контакт. тел. 5-18-35.

Профілактичне щеплення убезпечить тварину від зараження сказом протягом 1 року.

Вакцина проти сказу є безкоштовною. Вартість довідки про щеплення, яку видає ветеринарний лікар, становить 9,80 грн.

Найпоширеніші міфи про вакцинацію домашніх тварин від сказу розвінчуємо в інфографіці.

Інфографіка сказ 01.08.2023