Рішення №169 від 04 липня 2016 року

ЗАЧЕПИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХІІ  сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від 04 липня 2016 року                                                                                                № 169

Про затвердження ставок

земельного податку на 2017 рік

в адміністративних межах

Зачепилівської селищної ради

З метою ефективного використання земельних ресурсів та наповнення селищного бюджету у 2017 році, керуючись, ст. 269-271, 274, 277, 281-287,289 Податковим Кодексом України, ст. 206 Земельного Кодексу України, Закону України “Про засади Державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, п.п. 35 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 № 280/97-ВР, технічною документацією з нормативної грошової оцінки земель смт Зачепилівка, с. Скалонівка, с. Нагірне, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити в адміністративних межах Зачепилівської селищної ради ( населених пунктів смт. Зачепилівка с. Скалонівка та с. Нагірне) з 01.01.2017 року ставки земельного податку за земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких проведено, у розмірі 1 відсотка від нормативної грошової оцінки по кварталам економіко-планувальних зон.
  2. Встановити ставки земельного податку на земельні ділянки сільськогосподарських угідь в межах населених пунктів смт. Зачепилівка с.Скалонівка та с. Нагірне Зачепилівської селищної ради на 2017 рік у таких розмірах: рілля, сіножаті і пасовища у розмірі – 0,1 відсотка, багаторічні – 0,03% від нормативної грошової оцінки по агровиробничим групам.
  3. Встановити ставку земельного податку на земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів смт. Зачепилівка с.Скалонівка та с. Нагірне Зачепилівської селищної ради, нормативну грошову оцінку яких не проведено, у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки 1 га  по  області.
  4. Встановити ставку земельного податку на земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) у розмірі 6,0 відсотків від нормативної грошової оцінки за 1 кв. м.
  5. Встановити ставку земельного податку на 2017 рік на землі залізничного транспорту з урахуванням коефіцієнта індексації – 0,25%.
  6. Розрахунок розміру плати за землю здійснювати згідно з нормативною грошовою оцінкою земель з застосуванням коефіцієнтів індексації з урахуванням вимог Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування, порядку розрахунку та строків плати за землю.
  7. Затвердити Положення про сплату земельного податку на території Зачепилівської селищної ради (додаток 1).
  8. Це рішення набирає чинності з 01.01.2017 року.
  9. Секретарю селищної ради вжити заходи для оприлюднення даного рішення в місцевих засобах масової інформації.
  10. Копію рішення селищної ради надати до Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській областідля проведення нарахувань та контролю своєчасної сплати земельного податку.
  11. Рішення V сесія VІІ скликання від 22 січня 2016 року №57 вважити таким, що втратило свою чинність.
  12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісії з питань планування  бюджету і фінансів.

Селищний  голова                                                                                                           Ю.В.Кривенко