Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Рішення сесії №345 від 03 лютого 2017 року

20.02.2017

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН

ЗАЧЕПИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХХІІ сесія VІІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 03 лютого 2017 року                                                                     № 345

Про затвердження ставок

земельного податку на 2017 рік

в адміністративних межах

Зачепилівської селищної ради

З метою ефективного використання земельних ресурсів та наповнення селищного бюджету у 2017 році, керуючись, ст. 269-271, 274, 277, 281-287,289 Податковим Кодексом України, ст. 206 Земельного Кодексу України, Закону України “Про засади Державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, п.п. 35 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 № 280/97-ВР, технічною документацією з нормативної грошової оцінки земель смт. Зачепилівка, с. Скалонівка, с. Нагірне, Зачепилівська селищна рада,

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити в адміністративних межах Зачепилівської селищної ради (населених пунктів смт. Зачепилівка с. Скалонівка та с. Нагірне) ставки земельного податку за земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких проведено, у розмірі 3 відсотка від нормативної грошової оцінки по кварталам економіко-планувальних зон. Встановити ставку земельного податку за земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких проведено та які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів у розмірі 1 відсотка від нормативної грошової оцінки (в тому числі релігійні організації).
 2. Встановити ставку земельного податку на земельні ділянки житлової забудови нормативну грошову оцінку яких проведено, та що використовуються без отримання прибутку (присадибна ділянка), у розмірі 0,03 відсотків від нормативної грошової оцінки.
 3. Встановити ставки земельного податку на земельні ділянки сільськогосподарських угідь в межах населених пунктів смт. Зачепилівка, с.Скалонівка та с. Нагірне Зачепилівської селищної ради у розмірі 0,3 відсотка від нормативної грошової оцінки по агровиробничим групам, для земель загального користування – 1 відсоток від нормативної грошової оцінки.
 4. Встановити ставку земельного податку на земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів смт. Зачепилівка, с.Скалонівка та с. Нагірне Зачепилівської селищної ради, нормативну грошову оцінку яких не проведено, у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки 1 га ріллі по області (землі промисловості, енергетики, транспорту), а для сільськогосподарських угідь 0,3 відсотка від нормативної грошової оцінки 1 га ріллі по області.
 5. Встановити ставку земельного податку на 2017 рік на землі залізничного транспорту нормативну грошову оцінку яких не проведено, у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки 1 га ріллі по області.
 6. Розрахунок розміру плати за землю здійснювати згідно з нормативною грошовою оцінкою земель з застосуванням коефіцієнтів індексації з урахуванням вимог Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування, порядку розрахунку та строків плати за землю.
 7. Затвердити Положення про сплату земельного податку на території Зачепилівської селищної ради (додаток 1).
 8. Це рішення набирає чинності з 01.01.2017 року.
 9. Секретарю селищної ради вжити заходи для оприлюднення даного рішення в місцевих засобах масової інформації.
 10. Копію рішення селищної ради надати до Південної ОДПІ у Харківській областідля проведення нарахувань та контролю своєчасної сплати земельного податку.
 11. Рішення ХІІ сесія VІІ скликання від 04 липня 2016 року №169 вважити таким, що втратило свою чинність.
 12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісії з питань планування бюджету і фінансів.

Селищний  голова                                                                                       Ю.В.Кривенко

Секретар ради                                                                                                Л.М. Безчасна

 

 

Розрахунок грошової оцінки забудованих земель смт. Зачепилівка

 

Розрахунок ставоки земельного податку на забудовані земельні ділянки в межах населеного пункту с. Нагірне

 

Розрахунок грошової оцінки забудованих земель с. Скалонівка

 

Ставки земельного податку за межами населених пунктів, де не проведена грошова оцінка земель

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання