Про скликання ІІ позачергової сесії VIІІ скликання

ЗАЧЕПИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 09 грудня 2020 року                                                                                   №106-ОД

Про скликання ІІ позачергової

сесії VIІІ скликання

Скликаю позачергову ІІ сесію VIІІ скликання 11.12.2020 року о 14.00 годині в приміщенні Зачепилівського будинку культури селищної ради (вул.Центральна,46, смт.Зачепилівка) з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного ІІ позачергової сесії VІIІ скликання від 11.12.2020 року.

2.Про затвердження Регламенту Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області VIIІ скликання.                                                 Доповідає Петренко О.О.

1. Про утворення постійних комісій Зачепилівської селищної ради та затвердження Положення про постійні комісії.                                Доповідає Петренко О.О.
  2. Про затвердження персонального складу постійних комісій Зачепилівської селищної ради.  Доповідає Петренко О.О.
  3. Про реорганізацію Новомажарівської сільської ради Рунівщинської сільської ради, Чернещинської сільської ради, що увійшли до Зачепилівської селищної ради.

Доповідає: Петренко О.О.

1. Про утворення старостинських округів Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області. Доповідає Петренко О.О.
  2. Про затвердження старост старостинських округів Зачепилівської селищної ради.

Доповідає Петренко О.О.

8.Про затвердження Положення про старосту Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області                              Доповідає Петренко О.О.

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2019 року «Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2020 рік». Доповідає: Євойлов В.В.
  2. Про прийняття матеріальних цінностей із спільної власності територіальної громади сіл, селища Зачепилівського району у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради матеріальні цінності. Доповідає:Зіновей С.М.

11 . Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Зачепилівської селищної ради на 2021 рік.                                      Доповідає: Однорал С.М.

1. Про прийняття офіційної символіки Зачепилівської селищної ради

Красноградського району Харківської області.                               Доповідає :Петренко О.О.

1. Про ініціювання процесу передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області. Доповідає Кутицька А.М.
  2. Земельні питання. Доповідає Кутицька А.М.
  3. Різне.

Селищний голова                                                                                 Олена ПЕТРЕНКО