Про проведення громадських слухань щодо будівництва та розміщення об’єктів нафтогазвидобування ТОВ «КОМПАНІЯ «ТЕХНОКОМСЕРВІС» в с.Миколаївка

31.07.2023

29 липня 2023 року, за участі заступника селищного голови Світлани Мотринець та старости Миколаївського старостинського округу Наталії Гужви, в с.Миколаївка відбулися громадські слухання щодо будівництва та розміщення об’єктів нафтогазвидобування ТОВ «КОМПАНІЯ «ТЕХНОКОМСЕРВІС» в с.Миколаївка.

Головним питанням, що обговорювалося на зібранні, було влаштування розвідувальної свердловини, з метою розвідки покладів вуглеводів та газів низькопробних колекторів на Октябрському родовищі ТОВ «КОМПАНІЯ «ТЕХНОКОМСЕРВІС»» на території Зачепилівської селищної ради, за межами с.Миколаївка.

Керівник ТОВ «КОМПАНІЯ «ТЕХНОКОМСЕРВІС» ознайомив мешканців с. Миколаївка та с.Абазівка із тим, як саме буде проводиться влаштування розвідувальної свердловини. Проінформував, що планова діяльність здійснюватиметься відповідно до наявного спеціального дозволу на користування надрами, буріння буде здійснено буровою установкою з дизельним приводом. Буріння розвідувальної свердловини передбачається на земельній ділянці комунальної власності, це відповідно залучить надходження доходу в місцевий бюджет, та після успішного дебету свердловини компанія сплачуватиме рентну плату, яка суттєво зміцнить місцевий бюджет територіальної громади. Надано пояснення про хід самих робіт на земельних ділянках, про забезпечення робочими місцями посезонно.

Під час проведення громадських слухань представники нафтогазовидобувної компанії відповіли на всі запитання мешканців Миколаївського старостинського округу щодо проблем та перспектив планової діяльності.

Підвівши підсумки громадського слухання, присутні вирішили підписати договір з ТОВ «КОМПАНІЄЮ «ТЕХНОКОМСЕРВІС» щодо влаштування розвідувальної свердловини з метою розвідки покладів вуглеводів та газів низькопробних колекторів на Октябрському родовищі ТОВ «КОМПАНІЯ «ТЕХНОКОМСЕРВІС» на території Зачепилівської селищної ради, за межами с.Миколаївка, з наданням пріоритету у вирішенні соціально-побутових питань Миколаївського старостинського округу №4.