Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Правова “Гаряча лінія”

17.07.2020

Телефонному консультуванню БПД – три роки! 🎉

☎ 0 800 213 103 – саме за цим єдиним безкоштовним номером системи безоплатної правової допомоги люди з будь-якого куточка України можуть в телефонному режимі отримати юридичні консультації. Офіс єдиного контактного центру системи БПД у Сумах розпочав свою роботу три роки тому, 17 липня 2017 року 🎊.
Контактний центр системи БПД має два стаціонарні офіси у Чернівцях та Сумах. Зателефонувавши за безкоштовним номером 0 800 213 103, клієнти спочатку потрапляють до операторів офісу у Чернівцях. Якщо людина потребує юридичних консультацій чи роз’яснень, її з’єднують з фахівцями сумського відділення.

Наші клієнти їх не бачать, лише чують. Але від їхніх консультацій та роз’яснень може залежати вирішення роками наболілого правового питання, вчасне звернення до потрібних установ чи організацій або знання алгоритму дій, що допоможуть у тій чи іншій життєвій ситуації.

🎯 За ці роки контактний центр як один із сервісів системи БПД повністю виправдав свою необхідність. Немає змоги прийти до центру чи бюро правової допомоги й отримати консультацію? ✅ Телефонуй! Затримали працівники поліції й потрібен адвокат? ✅ Телефонуй! Потрібно дізнатися контакти центрів та бюро правової допомоги? ✅ Телефонуй!

💚 Якість, оперативність, комунікабельність – три основні принципи, якими послуговуються юристи контактного центру у своїй роботі.

⚖ За три роки роботи до контактного центру надійшло 232 727 (станом на 10 липня 2020 року) дзвінків за юридичними консультаціями. У середньому щодня кожен оператор відповідає на 📞 53 дзвінки. На кожну телефонну консультацію фахівці витрачають 🕐 у середньому 5 хвилин 29 секунд.
Найчастіше телефонують жителі Київської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської областей. Спектр питань є доволі широким, а ТОП-5 становлять цивільні, адміністративні, трудові, кримінальні та сімейні.

Детальніше читайте на сайті БПД, зазначеному у профілі.

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання