Правоохоронними органами району викрито розповсюджувача наркотиків

26.06.2020

04.05.2020 місцевою прокуратурою спільно із слідчим підрозділом поліції у ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій виявлено факт незаконного збуту особливо небезпечного наркотичного засобу канабіс.

Особа, яка вчинила вказане кримінальне правопорушення, затримана працівниками поліції в порядку ст. 208 КПК України та у подальшому їй оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

Слід зазначити, що правопорушник виявився 45 річним жителем одного із сіл району, який раніше був судимий та раніше вчиняв аналогічний злочин.

На разі у кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі (розшукові) дії.

Довідково: за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Начальник Зачепилівського відділу

Первомайської місцевої прокуратури                                           Б. Балюк