Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

04.07.2023

Відповідно до договору від 16.06.2023 року № 1-1606/23 ТОВ НТВК «УКРАЇНА» надає послуги з організації здійснення оцінки впливу на довкілля (далі – ОВД) провадження планованої діяльності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «ТЕХНОКОМСЕРВІС», якою передбачено влаштування розвідувальної свердловини № 1 Октябрського родовища з метою розвідки покладів вуглеводнів та газів низькопроникних колекторів на Октябрському родовищі на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області, поза межами населених пунктів.

Найближчим населени пунктом до місця провадження планованої діяльності є с. Миколаївка – близько 846 м до найближчої житлової будівлі в південному напрямку від території розміщення бурового майданчика розвідувальної свердловини № 1.