Повідомлення про оприлюднення : проєкту рішення Зачепилівської селищної ради «Про затвердження норми утворення твердих побутових відходів для багатоквартирних будинків » виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради»

01.09.2020

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення  будуть прийматись у письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання та їх об’єднань, інформаційно-дорадчих органів протягом місяця з дня опублікування проєкту рішення на поштову адресу розробника:  Зачепилівської селищної ради (64401, Харківська обл., смт. Зачепилівка, вул. Паркова, 37, тел. 5-13-63) або за електронною адресою: zachepulivska_rada@ukr.net.

Проєкт рішення розміщений на сайті Зачепилівської селищної ради.

Зачепилівської селищної ради

ДОДАТОК : проєкт рішення Зачепилівської селищної ради «Про затвердження норми утворення твердих побутових відходів для багатоквартирних будинків » виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради»