Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Зачепилівської селищної ради».

01.06.2021

01.06.2021

Відповідно до ст. 9, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Зачепилівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Зачепилівської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Зачепилівської селищної ради».

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Зачепилівської селищної ради zachepylivska-gromada.gov.ua в розділі “Регуляторна політика», який буде оприлюднено протягом 5 робочих днів після опублікування даного повідомлення.

Даний проект рішення розроблений відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» з метою законодавчого врегулювання утримання населених пунктів у належному стані, їх санітарне очищення від сміття, збереження об’єктів загального користування, природних комплексів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта:

64401, Україна, Харківська область, смт. Зачепилівка, вул. Центральна, 56, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Зачепилівської селищної ради.

Свої зауваження та пропозиції стосовно проекту регуляторного акту ви можете надсилати протягом місяця за поштовою адресою, зазначеною вище, або на адресу електронної поштової скриньки відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Зачепилівської селищної ради: zachep.arh.otg2018@ukr.net

 

 

Зачепилівська селищна рада

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання