Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік»

12.04.2021

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Зачепилівська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Зачепилівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік».

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Зачепилівської селищної ради zachepylivska-gromada.gov.ua в розділі  «Регуляторна політика», який буде оприлюднено протягом 5 робочих днів після опублікування даного повідомлення.

Даний проект рішення розроблений  відповідно до Закону України ««Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу з метою законодавчого врегулювання справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та збільшення надходження коштів до бюджету.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта:

64401, Україна, Харківська область, смт.Зачепилівка, вул.Центральна 56, Фінансовий відділ Зачепилівської селищної ради.

Свої зауваження та пропозиції стосовно проекту регуляторного акту ви можете надсилати протягом місяця  за поштовою адресою, зазначеною вище, або на адресу електронної поштової скриньки фінансового відділу Зачепилівської селищної ради:  zachep_finotg@ukr.net

Зачепилівська селищна рада