Повідомлення про оголошення конкурсу

28.11.2020

Зачепилівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Відділу «Центр надання адміністративних послуг» Зачепилівської селищної ради:

–  державного реєстратора – 1посада;

–  адміністратора – 2 посади;

–   головного спеціаліста – 1 посада;

–  спеціаліста І категорії – 6 посад (с. Бердянка, с. Леб’яже, с. Малий Орчик, с. Рунівщина, с. Чернещина, с. Нове Мажарове).

Умови проведення конкурсу:

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Зачепилівської селищної ради такі документи :

– заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби ;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;

– дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

– копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантних  посад :

1. Основні вимоги до кандидата на посаду державного реєстратора:
  • знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».
  • вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «Правознавство»;
  • сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку);
  • вільне володіння державною мовою;
  • стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;
  • обов’язкове досконале володіння комп’ютером, знання основних програм роботи на комп’ютері.

1. Основні вимоги до кандидатів на посади адміністраторів:
  • вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
  • вільне володіння державною мовою;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року;
  1. Основні вимоги до кандидатів на посади головного спеціаліста та спеціалістів І категорії:
  • вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування;
  • вільне володіння державною мовою;
  • без вимог до стажу роботи;

Конкурсна комісія Зачепилівської селищної ради.