Повідомлення конкурсної комісії про допуск до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади консультанта КУ «ЗЦПРПП»

31.12.2020

31 грудня 2020 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Зачепилівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зачепилівської селищної ради Харківської області.

До конкурсної комісії надійшла заява Коломієць Лариси Вікторівни з повним  пакетом документів, оформлених належним чином та надані в строк.

За рішенням конкурсної комісії,  Коломієць Лариса Вікторівна допущена до участі в конкурсному відборі.

Засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Зачепилівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зачепилівської селищної ради Харківської області відбудеться  06.01.2021 о 9.00 годині в приміщенні КУ «Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості» за адресою: смт. Зачепилівка,                 вул. Паркова, 9.

190227 News 10 01