Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату

28.11.2023

В межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” експерти ГО «Електронна республіка» спільно з представниками Ради бізнес-омбудсмена за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розробили інфографічні матеріали з інформацією щодо діяльності Ради бізнес-омбудсмена.

Ознайомившись з інформацією ви дізнаєтеся про основні функції та права Ради бізнес-омбудсмена. Також отримаєте інформацію про розгляд звернень щодо порушень законних прав підприємців з боку державних органів, про процес розгляду скарг та як їх подати. Форма для подачі скарги за посиланням .

Рада бізнес омбудсмена

ПОСИЛАННЯ НА ЗАПИС ЗАСІДАННЯ МІЖМІСЬКОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ НА ТЕМУ:  «МЕТОДИКА ФІКСАЦІЇ
ЗБИТКІВ БІЗНЕСУ: ПРОЦЕС, ЗАКОНОДАВЧІ РАМКИ, ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ. ВІДКРИТИЙ ТА ВІДВЕРТИЙ ДІАЛОГ
МІЖ БІЗНЕСОМ ТА ВЛАДОЮ ЧЕРЕЗ РАДУ БІЗНЕС-ОМБУДСМЕНА»:
HTTP://SURL.LI/NNIHW