Пізнавально-розважальні програми для оздоровчого табору «Орлятко» Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

14.06.2019

В рамках програми оздоровлення дітей Зачепилівської громади в 2019 році, комунальним початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом «Зачепилівська  дитяча музична школа» проведено ряд пізнавально-розважальних програм для оздоровчого табору «Орлятко» Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кожного дня, починаючи з 04 червня, юні артисти ДМШ демонстрували свої здібності та навички гри на фортепіано, гітарі, домрі, трубі, акордеоні, синтезаторі, демонстрували виконавську майстерність сольного співу, хореографії та образотворчого мистецтва. Такі заходи спонукають дітей до мистецької освіти, заради реалізації своїх природних здібностей, культурного та духовного розвитку.

майданчик 2019 001 майданчик 2019 002 майданчик 2019 003 майданчик 2019 004