Пільгове харчування дітей у дошкільних навчальних закладах

01.02.2018

Рішенням ІІІ сесії VІІ скликання Зачепилівської селищної ради від 21 грудня 2017 року №34 «Про затвердження норм харчування дітей та вартості харчування однієї дитини в дошкільних навчальних закладах Зачепилівської селищної ради» затверджена вартість харчування однієї дитини в день та  розмір плати за харчування, яку вносять батьки в дошкільних навчальних закладах, що розташовані на території Об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.

Цим же рішенням встановлено пільги по сплаті на 2018 рік для пільгових категорій населення та соціально незахищених громадян громади.

Завдяки цьому станом на 01.02.2018 року  23 сім’ї, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» скористалися пільгою на безкоштовне харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. Також 5 багатодітних сімей  та 1 сім’я учасника ліквідації аварії на ЧАЕС скористалися  50% знижкою на харчування в 2018 році.

Селищний голова                                                                                                                 Юрій Кривенко