Отримання пенсійних послуг дистанційно – через вебпортал Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua

25.03.2020

З метою мінімізації ризиків поширення коронавірусуCOVID-19 нагадуємо про можливість отримання пенсійних послуг дистанційно – через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (www.portal.pfu.gov.ua).
Як зареєструватися на вебпорталі? Вхід до кабінету застрахованої особи та страхувальника в режимі онлайн здійснюється за наявності кваліфікованого електронного підпису (КЕП). При цьому, довідки формуються Пенсійним фондом України в електронному вигляді з використанням перевірочних кодів (цифрового та QR), та не потребують підпису спеціаліста Пенсійного фонду України.
Консультацію з будь-якого питання можна отримати, звернувшись за телефонами «гарячих» ліній Фонду в області ( (0522) 33-04-41) та Кропивницькому районі (0522) 56-96-08 з понеділка по п`ятницю з 8.00 до 17.00.
Довідково: Перелік пенсійних послуг, які можна отримати через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України:
– інформацію про умови, порядок призначення (перерахунок) та виплату пенсії;
– подати заяву про призначення (перерахунок) пенсії;
– замовити паперове чи електроне пенсійне посвідчення;
– отримати інформацію про заробітну плату (довідку ОК-5, ОК-7);
– отримати довідку про страховий стаж (додаток 9);
– переглянути дані з пенсійної справи;
– отримати довідку про доходи пенсіонера;
– сформувати запит на отримання документів.
Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області