Опитування мешканців Зачепилівської ТГ щодо виходу громади із зони можливих бойових дій

09.06.2023

З метою визначення суспільної думки щодо виходу Зачепилівської ОТГ із зони можливих бойових дій для забезпечення очного навчання школярів (за умови облаштування шкіл захисними спорудами) та можливості прийняти інвестиційні кошти для облаштування шкіл захисними спорудами, у період з 02 до 04 червня (включно) Зачепилівською селищною радою було проведено опитування мешканців громади шляхом голосування.

Опитування проводилося 3-ма способами, щоб кожен мешканець громади міг проголосувати найбільш зручним із запропонованих варіантів:

– анонімне опитування в телеграм-каналі,

– заповнення гугл-форми,

– коментар до відповідної публікації на сторінці Фейсбук.

Загальна кількість респондентів по трьох формах голосування склала 1421особа.

З них:

– телеграм: 1126 осіб,

– гугл-форма: 230 осіб,

– фейсбук: 65 осіб.

За результатами опитування 756 осіб (53,2%) виступають проти виходу Зачепилівської ОТГ із зони можливих бойових дій, 665 осіб (46,8%) – підтримують такі зміни.

Відносна більшість респондентів у коментарях на сторінці Фейсбук вважає, що вихід Зачепилівської ОТГ із зони можливих бойових дій жодним чином не може вплинути на реалізацію інвестиційних проектів для облаштування шкіл захисними спорудами.

На думку мешканців громади, облаштування шкіл захисними спорудами повинно проводитися на всій території України і, в першу чергу, в зонах можливих бойових дій.

Крім цього, у 8 закладах загальної середньої освіти Зачепилівської селищної ради проведено попереднє он-лайн опитування щодо очного навчання із 01.09.2023 року (за умови облаштування закладів загальної середньої освіти захисними спорудами).Це правильна конструктивна багатостороння комунікація на всіх рівнях: батьки – вчителі – школа – селищна рада. Для того, щоб розуміти ставлення і думки дорослих учасників освітнього процесу. Кожен, хто хотів, висловив свою думку – є «за», є «проти». Участь в опитуванні взяли 1411 осіб: батьки учнів (1233чол.) та педагогічні працівники закладів освіти Зачепилівської селищної ради (178 чол. За результатами голосування за очну форму навчання було отримано 432 голоси (30,6%), за дистанційну форму навчання проголосували 979 осіб (69,4%).

Зачепилівська селищна рада під керівництвом районної та обласної військової адміністрації розглядає всі можливі варіанти облаштування закладів загальної середньої освіти захисними спорудами. Питання – на оперативному контролі.