Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Оголошується конкурс з визначення підприємства (організації) – робочого органу для здійснення функцій з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Зачепилівської територіальної громади

06.06.2023

Виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) – робочого органу для здійснення функцій з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників  на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Зачепилівської територіальної громади.

  Вищезазначений конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

  У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам проведення конкурсу

  До участі в конкурсі не допускаються підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, проводять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників. Конкурс є відкритим для всіх претендентів, які відповідають його умовам, а саме, враховується:

– досвід роботи підприємства з питань організації пасажирських перевезень (не менше трьох років);

  – наявність фахівців з вищою профільною осві­тою та їх стаж роботи в галузі автомобільного транспорту;

  – наявність матеріально-технічного оснащення для забезпечення належної якості підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом. Переможцем конкурсу визначається під­приємство (організація), яке за оцінкою комітету з визначення робочого органу найбільше відповідає умовам кон­курсу. З переможцем конкурсу Організатор укладає договір на виконан­ня функцій робочого органу. Термін дії договору встановлюється за домовленістю між Організатором та робочим органом, але не більше як на три роки.

  Документи для участі у конкурсі приймаються відділом економіки, інвестицій та інфраструктурних проектів Зачепилівської селищної ради до 17 год. 00 хв. 07 липня 2023 року включно за адресою: вул. Центральна, 56, смт. Зачепилівка, Красноградський район, Харківська область.  Години роботи: понеділок-четвер – з 08 год. 00 хв. до 17 год. 15 хв., п’ятниця – з 08 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (обідня перерва з 12:00 год. до 13:00 год.), крім вихідних та святкових днів. Починаючи з 07 червня 2023 року перелік документів, що подаються для участі у конкурсі, форму заяви та необхідну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати у відділі економіки, інвестицій та інфраструктурних проектів Зачепилівської селищної за адресою: вул. Центральна, 56, смт. Зачепилівка, Красноградський район, Харківська область.  Години роботи: понеділок-четвер – з 08 год. 00 хв. до 17 год. 15 хв., п’ятниця – з 08 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (обідня перерва з 12:00 год. до 13:00 год.), крім вихідних та святкових днів. Конкурс відбудеться 11 липня 2023 року в приміщенні Зачепилівської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 56,          смт. Зачепилівка, Красноградський район, Харківська область.

Початок засідання конкурсного комітету о 10.00 год. 00 хв.           Телефон для довідок: 0665970755.

Перелік документів, що подаються для участі в конкурсі:

 1. Заява на участь у конкурсі за встановленою формою.
 2. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 3. Копія статуту (положення).
 4. Довідка з державної податкової інспекції про відсутність заборгованості з податкових платежів та відрахувань до державних цільових фондів;
 5. Довідка про стан заборгованості із виплати заробітної плати за підписом керівника та головного бухгалтера;
 6. Копія договору оренди чи документа про право власності на приміщення;
 7. Довідка про наявність матеріально-технічного та програмного забезпечення в довільній формі за підписом керівника;
 8. Довідка, яка підтверджує відповідність та наявність кваліфікованих фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту та досвіду роботи претендента не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень;
 9. Довідка про відсутність (наявність) ліцензії на право провадження господарської діяльності щодо надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом;
 10. Довідка щодо відсутності рішень господарського суду про порушення справи про банкрутство.

УМОВИ

проведення конкурсу з визначення підприємства

(організації)  – робочого органу для здійснення функцій з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань

конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників

на приміських автобусних маршрутах загального користування,

що не виходять за межі Зачепилівської територіальної громади.

 

І. Загальна частина.

1.1. Умови проведення конкурсу (далі – Умови) розроблені відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» і застосовуються для визначення підприємства (організації) – робочого органу, що буде залучене на конкурсних умовах за договором для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Зачепилівської територіальної громади (далі – конкурс).

        1.2. Ці Умови визначають процедуру з проведення конкурсу і є обов’язковими для конкурсного комітету та претендентів на участь у конкурсі.

        1.3. Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах підприємства (організації), яке спроможне забезпечити належну якість організації і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Зачепилівської територіальної громади

        1.4. Організатором проведення конкурсу є виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради (далі – Організатор).

        1.5. Рішення щодо проведення конкурсу приймає Організатор.

        1.6. Об’єктом конкурсу є діяльність претендента, що забезпечить належну підготовку матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Зачепилівської територіальної громади, підготовка паспортів автобусних маршрутів, оцінка відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу та їх аналіз, підготовка матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

        1.7. Договір про виконання функцій робочого органу щодо організації і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Зачепилівської територіальної громади (далі – договір), укладається Організатором з переможцем конкурсу. Термін дії договору встановлюється за домовленістю між Організатором та робочим органом, але не більше як на три роки.

        1.8. При проведенні конкурсу інтереси претендента представляє її керівник або інша особа, повноваження якої підтверджуються довіреністю від імені підприємства (організації), оформленої згідно з вимогами чинного законодавства України.

ІІ. Підготовка  конкурсу.

        2.1. Для підготовки та проведення конкурсу утворюється конкурсний комітет з визначення робочого органу (далі – конкурсний комітет), склад якого та Положення про нього затверджується рішенням виконавчого комітету селищної ради. До складу конкурсного комітету входять представники органів місцевого самоврядування, Національної поліції, а також представники громадських організацій.

        2.2. Не пізніше ніж за 30 днів до початку конкурсу Організатор розміщує в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу, в якому визначаються:

        2.2.1. найменування організатора;

        2.2.2. найменування об’єкта конкурсу;

        2.2.3. умови конкурсу;

        2.2.4. перелік документів, що подаються для участі в конкурсі;

        2 2 5. кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі;

        2.2.6. найменування Організатора, режим роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі;

        2.2.7. місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі;

        2.2.8. місце, дата та час початку засідання конкурсного комітету;

        2.2.9. телефон для довідок (електронна адреса) з питань проведення конкурсу.

        2.3. У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам проведення конкурсу (далі – претенденти).

        2.4. Конкурс є відкритим для всіх претендентів.

ІІІ. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

       3.1. У конкурсі можуть брати участь претенденти, що відповідають наступним кваліфікаційним вимогам:

        3.1.1. наявність кваліфікованих фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту;

        3.1.2. досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень;

3.1.3. наявність необхідного матеріально-технічного та програмного забезпечення для підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізників-претендентів умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу;

        3.1.4. наявність власного (або орендованого в установленому законодавством порядку) приміщення для організації роботи (виконання функцій) робочого органу;

        3.1.5. досвід з організації або проведення досліджень на ринку пасажирських перевезень.

        3.2. До участі у конкурсі не допускаються претенденти, які:

        3.2.1. перебувають в процесі припинення юридичної особи відповідно до вимог чинного законодавства України;

        3.2.2. визнані в установленому порядку банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство в порядку, встановленому чинним законодавством України;

        3.2.3. подали для участі у конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію;

        3.2.4. не мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень;

        3.2.5. не мають відповідного матеріально-технічного та програмного забезпечення;

        3.2.6. надають послуги з перевезень;

        3.2.7. проводять діяльність на ринку транспортних послуг;

        3.2.8. представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

        3.2.9. мають заборгованість з податкових платежів та відрахувань до державних цільових фондів;

        3.2.10. мають заборгованість із виплати заробітної плати;

        3.2.11. не мають власного чи орендованого приміщення.

 1. IV. Подання документів на конкурс.

        4.1. Для участі в конкурсі претендент подає Організатору такі документи:

        4.1.1. заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку 4 до цих Умов;

        4.1.2. копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

        4.1.3. копію статуту (положення);

        4.1.4. довідки з державної податкової інспекції про відсутність заборгованості з податкових платежів та відрахувань до державних цільових фондів;

        4.1.5. довідку про стан заборгованості із виплати заробітної плати за підписом керівника та головного бухгалтера;

        4.1.6. копію договору оренди чи документа про право власності на приміщення;

        4.1.7. довідку про наявність матеріально-технічного та програмного забезпечення в довільній формі за підписом керівника;

        4.1.8. довідку, яка підтверджує відповідність та наявність кваліфікованих фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту та досвіду роботи претендента не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень;

        4.1.9. довідку про відсутність (наявність) ліцензії на право провадження господарської діяльності щодо надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом;

        4.1.10. довідку щодо відсутності рішень господарського суду про порушення справи про банкрутство.

         Всі перераховані копії документів пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються уповноваженою особою із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами. завіряються печаткою підприємства (організації).

        4.2. Претендент подає документи у закритому конверті, на якому зазначається його назва, адреса й найменування об’єкта конкурсу, з поміткою «Заявка на участь у конкурсі з визначення робочого органу для здійснення функцій з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Зачепилівської територіальної громади».

        4.3. Документи подаються в термін, вказаний в оголошенні, оприлюдненому в засобах масової ін­формації. Документи, які надійшли до Організатора після встановленого терміну, не розглядаються.

        4.4. За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі претендент має право звернутися до Організатора, який зобов’язаний надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором претендента) протягом трьох робочих днів.

        4.5. Подані на конкурс документи реєструються Організатором у журналі обліку. Документи, подані несвоєчасно, не реєструються і повертаються претенденту.

        4.6. Конверт, який містить документи для участі в конкурсі та надійшов до організатора у зазначений в оголошенні про проведення конкурсу строк від претендентів, подається на розгляд конкурсному комітету.

 1. V. Процедура проведення конкурсу.

        5.1. При визначенні переможця, конкурсний комітет враховує відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, визначеним у розділі ІІІ цих Умов.

        5.2. На засідання конкурсного комітету запрошуються всі претенденти, у присутності яких оголошуються надані в конверті документи для участі у конкурсі.

        5.3. У разі відсутності на конкурсі представника претендента, конкурсний комітет розглядає документи, надані претендентом для участі в конкурсі, про що зазначається в протоколі засідання конкурсного комітету.

        5.4. Основні критерії відбору переможця:

        а) найбільший досвід роботи з питань організації пасажирських перевезень;

        б) кількість фахівців з питань організації пасажирських перевезень;

        в) наявні матеріальні ресурси та технології для забезпечення проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.

        5.5. Переможцем конкурсу визначається підприємство (організація), яке за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідає умовам конкурсу.

        5.6. Рішення про результати конкурсу приймаються конкурсним комітетом на закритому засіданні у присутності не менше ніж половини його складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів, вирішальним є голос голови конкурсного комітету.

        5.7. Рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу оголошується на відкритому засіданні конкурсного комітету із запрошенням на нього усіх претендентів.

        5.8. Якщо в конкурсі взяв участь тільки один претендент, переможцем конкурсу може бути визнаний цей претендент.

        5.9. Рішення конкурсного комітету про визначення переможця конкурсу, оголошується претендентам під час конкурсу, у 10-денний строк оформляється протоколом, який підписує його голова та секретар конкурсного комітету, і подається Організатору.

        5.10. Рішення конкурсного комітету про визначення переможця конкурсу вводяться в дію рішенням виконавчого комітету селищної ради протягом не більш як 10 робочих днів з дня проведення конкурсу.

        5.11. Рішення конкурсного комітету про визначення переможця конкурсу Організатор опубліковує на своєму офіційному веб-сайті.

        5.12. Організатор на підставі протоколу засідання конкурсного комітету укладає з переможцем конкурсу договір про виконання функцій робочого органу. Термін дії договору встановлюється за домовленістю між Організатором та робочим органом, але не більше як на три роки.

 1. VI. Розгляд спорів.

        У разі порушення Умов проведення конкурсу особи, право яких порушено, можуть звернутися з відповідною скаргою до Організатора. Скарга може бути подана не пізніше 10 днів після одержання копії рішення конкурсного комітету.

        Організатор після одержання скарги перевіряє зазначені факти. У разі виявлених порушень Організатор скасовує рішення конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу. Відповідь скаржнику надається протягом 30 календарних днів з моменту одержання скарги.

ДОДАТКИ

Оголошення конкурс робочий орган

Join Us Facebook
посилання