Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економіки, інвестицій та інфраструктурних проєктів Зачепилівської селищної ради

23.04.2021

Зачепилівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста економіки, інвестицій та інфраструктурних проектів Зачепилівської селищної ради.

Умови проведення конкурсу: 

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Зачепилівської селищної ради такі документи :

– заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби ;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;

– дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

– копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади :

  • освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,  обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Зачепилівка, вул.Паркова, 37, Зачепилівська селищна рада, тел. 5-22-87.

 

Секретар ради                                                               Світлана БАКА

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання