Увага! Повторний конкурс

30.05.2016

25.05.2016 р. Зачепилівська селищна рада проводила конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності, що розташована на території с Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області. Дані про земельну ділянку, для розташування об’єктів торгівлі:

– вул. Бречко, 22, с. Нагірне, орієнтовною площею 0,66 га за рахунок земель житлової та громадської забудови.

На конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів конкурсні пропозиції подали ПП «Приватагросервіс»

Оскільки пропозиція поступила тільки від одного учасника, вважати, що конкурс не відбувся. Оголосити повторний конкурс з відбору виконавців робіт землеустрою з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів.