Оголошення про збір пропозицій для придбання житла для дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського та осіб з їх числа

06.08.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 616 внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 та затверджений Порядок умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.
Відповідно до цього порядку Зачепилівська селищна рада обєднаної територіальної громади має можливість вирішити питання придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають на квартирному обліку по старостинських округах.
Враховуючи вищезазначене, приймаємо пропозиції від власників нерухомого майна, які виявили бажання продати власні житлові об’єкти.
Власники квартир, які бажають продати нерухоме майно, просимо звертатися до служби у справах дітей контактний телефон для довідок: (05761) 5 18 46