Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Оголошення про раду

08.09.2023

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови КМУ від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» при виконавчому комітеті Зачепилівської селищної ради створюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.

Згідно п.7 Постанови склад Ради утворюється у кількості 18 осіб:

з яких, чисельність представників органу, при якому утворюється Рада становить 6 осіб, внутрішньо переміщених осіб – 9 осіб, представників громадських організацій, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб – 3 особи.

У зв’язку з цим виконавчий комітет Зачепилівської селищної  ради оголошує відбір серед внутрішньо переміщених осіб, громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб до персонального складу Ради.

Для участі у відборі необхідно подати документи (в електронній або паперовій формі):

-Заява у довільній формі,

-Документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України ,

-Документ про освіту (за наявності),

-Мотиваційний лист кандидата, в якому викладено обґрунтування для обрання його до складу Ради,

-Відомості про контактний номер телефону та адреса електронної пошти кандидата (за наявності),

-Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, або лист громадського об’єднання щодо включення до складу Ради його представника.

Прийом документів здійснюється до 23 вересня 2023 року включно на електронну скриньку zachepulivska_rada@ukr.net або за адресою: смт. Зачепилівка, вул. Центральна,56

На першому засіданні Ради буде обрано голову, заступника та секретаря Ради з числа членів Ради.

Join Us Facebook
посилання