Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Обласний конкурс «Кращий вихователь Харківщини»

24.04.2019

Для забезпечення розвитку творчості та ініціативи вихователів закладів дошкільної освіти, популяризації кращих зразків педагогічного досвіду, вдосконалення іміджу професії вихователя, на виконання обласної Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки протягом квітня проводився ІІ (обласний) тур обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році. Заклади дошкільної освіти Зачепилівської ОТГ представляла вихователь Зачепилівського ДНЗ (ясел-садка) «Ромашка» – Валентина Вікторівна Бєкєтова у номінації «Досвідчений вихователь».

Порядок проведення ІІ (обласного) туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» передбачав наступні етапи: І етап – теоретичний, ІІ етап – методологічний, ІІІ етап – практичний. На І етапі конкурсанти виконували тестову письмову роботу, що передбачала перевірку їх фахової компетентності, знання теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології, а також оцінювалися педагогічні портфоліо учасників. До участі  в ІІ етапі допущено 12 учасниць із 23, у тому числі й Валентину Вікторівну, яка презентувала власний професійний досвід.

Завершували обласний тур конкурсу три учасники, до складу яких Валентина Вікторівна не ввійшла. Проте вона за підсумками всіх етапів ІІ (обласного) туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році з 23 його учасників посіла 7 місце.

Відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради вітає Валентину Вікторівну з вдалим виступом на обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році та бажає подальших успіхів у педагогічній діяльності їй особисто та колективу Зачепилівського ДНЗ (ясел-садка) «Ромашка».

Img 20190416 102008 Img 20190416 124120

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання