Обласна олімпіада юних геологів Харківщини

16.04.2019

14 квітня поточного року Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради спільно з Українським науково-дослідним інститутом природних газів, факультетом геології, географії, рекреації та туризму Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та музеєм природи провели 43 обласну олімпіаду юних геологів. До складу журі увійшли науковці, викладачі та геологи Харківщини.  Заклади освіти Зачепилівської ОТГ представляла учениця 7-А класу Коломієць Єлизавета (вчитель Бондарь Ольга Олегівна).

Олімпіада проходила у ІІ етапи: І етап – заочний, де учні повинні були розрити одне з запропонованих питань з геології. В першому етапі – робота дівчинки була відзначена на високому рівні –  І місце і учениця отримала запрошення на ІІ етап олімпіади.

Під час ІІ етапу учні мали змогу проявити себе та показати свої знання в області геології під час виступів. Єлизавета активно, грамотно відповідала на всі питання членів журі, продемонструвала високий рівень знань в області геології. А саме тому стала абсолютним переможцем  олімпіади з геології в молодшій групі:  в І етапі посіла 1 місце, в ІІ етапі  – 1 місце! Абсолютні переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Хочеться привітати Єлизавету з перемогою та побажали подальших творчих звершень! Адже плідна праця завжди дає високі результати.

Counter (1)