Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

“Актуальні питання соціального захисту населення ОТГ”

13.02.2018

      На  тему “Обговорення актуальних питань соціального захисту населення ОТГ”  відбулося засідання “круглого столу”, в якому взяли участь: перший заступник голови Зачепилівської селищної ради  О.В. Подколзіна, заступник голови Зачепилівської райдержадміністрації  Л.М. Ружинська, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації      Т.І. Мартиненко, начальник служби у справах дітей Зачепилівської райдержадміністрації Ю.М. Єременко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Р.П. Сухіна, начальник відділу у справах дітей, сім’ї та питань соціального захисту Зачепилівської селищної ради І.Ю. Семенець та начальник юридичного відділу Зачепилівської селищної ради             В.О. Кисіль.

      На засіданні обговорювалося   питання   утворення служби у справах дітей при об’єднаній територіальній громаді та передачі справ до служби у справах дітей об’єднаної територіальної громади. Присутніми було затверджено склад робочої групи щодо взаємодій у вирішенні першочергових завдань з надання соціальних послуг та організацію надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді в ОТГ.

    Учасники “круглого столу” розглянули проекти Угод про співпрацю між управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, службою у справах дітей Зачепилівської райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Зачепилівською селищною об’єднаною територіальною громадою, визначили їх основні положення.

Безымянный

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання