Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

НЕТВЕРЕЗИЙ ВОДІЙ – ДОДАТКОВА ЗАГРОЗА У ВОЄННИЙ ЧАС

27.02.2023

4,6 мільйона гривень – сума штрафів за керування транспортними засобами у нетверезому стані, стягнутих протягом січня фахівцями державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

У розрізі 6 областей статистика виконаних судових рішень про нетверезе водіння виглядає так:

  • на Донеччині стягнуто понад 170 тисяч гривень штрафів;
  • на Луганщині – 51 тисяча гривень;
  • на Полтавщині – більше 1 мільйона гривень;
  • на Сумщині – понад 1,2 мільйона гривень;
  • на Харківщині – майже 570 тисяч гривень;
  • на Чернігівщині – близько 1,6 мільйона гривень.

Довідково: порушення водієм встановлених законодавством правил дорожнього руху, а саме водіння автомобіля у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, є приводом для притягнення до адміністративної відповідальності. Стаття 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення характеризує аспекти цього караного діяння. Керуючись даною нормою, правоохоронні органи збирають доказову базу та направляють матеріали справи до суду. У випадку визнання вини, водія притягують до відповідальності, а якщо той намагається її уникнути, матеріали справи направляються до державної виконавчої служби. Правники за допомогою законодавчих санкцій впливають на байдужість правопорушника, тим самим змушують його понести справедливе покарання.

Сьогодні, коли військові гідно дають відсіч ворогу, завдання інших – забезпечувати надійний тил та не створювати додаткових загроз для населення.

0

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання