Наші щирі співчуття з приводу смерті Кірієнко Пелагеї Павлівни

16.12.2020

16 грудня 2020 року перестало битися серце – заслуженого вчителя  України Кірієнко Пелагеї Павлівни.

Майже 40 років вона простилала дорогу у доросле життя випускникам, сіяла добре і вічне у душі кожної дитини. Любили і поважали її колеги, батьки, учні за чуйне і добре серце, за материнську теплоту і розуміння.

Пішла з життя дорога людина кожного із нас.

Ініціативна группа «РЕВЕРС» на чолі з Володимиром Верхоглядом та голова Зачепилівської селищної  ради Олена Петренко  щиро співчувають рідним та близьким Кірієнко Пелагеї Павлівни з приводу непоправної втрати.

Просимо прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з Вами. Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть.

Поділяємо Ваший біль та горе. Вічна і світла пам’ять!