Найкращий спосіб допомогти дитині – надати своєчасну та кваліфіковану підтримку її сім’ї

09.03.2021

09.03.2021 відділом сім’ї, дітей та молоді комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» спільно з відділом у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради здійснено виїзд в сім’ю, в якій на даний час проживають дві молоді матері з дітьми, одна з яких нещодавно народила дитину.

Своєчасне виявлення та організація підтримки сімей з дітьми, які переживають кризові періоди чи потрапили у складні життєві обставини, сприяють формуванню у членів громади відчуття причетності і відповідальності за долю кожної дитини, за стан кожної сім’ї.

Матерям надана консультація з питань отримання соціальних послуг та соціальних допомог. Проінформовано про установи, до яких потрібно звертатися у разі виникнення проблем.

Завдяки допомозі членів громади, діти отримали одяг та взуття.

Дуже вдячні, що в нашій громаді є такі люди, які не стоять осторонь чужих проблем.

Img Ea5f89d0e829ff5b73ed6837bed1a9cd V (12