Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ІНФОРМУЄ!

09.01.2020

Інформуємо, що 18 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1056 «Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією» (копія додається).

Згідно з положеннями згаданої постанови, з 01 березня 2020 року скасовується можливість перетинання громадянами України державного  кордону  України  з Російською Федерацією на підставі паспорта громадянина України та свідоцтва  про народження для дітей віком до 16 років.

Вищевказані зміни імплементуються українською стороною у рамках удосконалення процедури прикордонного контролю громадян України під час виїзду з території України до Російської Федерації з метою запобігання випадкам використання підробок паспорта громадянина України (у формі книжечки) та свідоцтва про народження з огляду на низький ступінь захисту вказаних документів.

При цьому зазначаємо, що згідно з частиною четвертою статrі  1 Закону України

«Про порядок виїзду з України  і в’їзду в Україну громадян України», відповідно до якого громадянин України ні за яких підстав не може бути обмежений у праві на  в’їзд  в Україну , громадяни України мають право на в’їзд на територію України з території РФ як за документами, дійсними для виїзду за кордон, так і за паспортом громадянина  України та свідоцтвом про народження (для дітей до 16 років).

Разом з тим, з метою мінімізації ризиків виникнення ускладнень під час перетинання українсько-російського державного кордону з 01.03.2020, МЗС рекомендує громадянам України, що проживають у прикордонних районах Луганської, Донецької, Сумської, Харківської та Чернігівської областей завчасно подбати про оформлення/обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Постанова  № 1056 «Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією»

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання