Координаційний центр підтримки цивільного населення при Зачепилівській селищній раді

22.08.2023

При Зачепилівській селищній раді створено Координаційний центр підтримки цивільного населення. Основним завданням координаційного центру є підтримка та надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам  з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, іншим постраждалим особам, що проживають на території Зачепилівської територіальної громади.

Звернутися в Координаційний центр можна за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Центральна, 56 (приміщення Зачепилівської селищної ради), 2 поверх, каб.11.