конкурс знавців української мови «Грамотій» для учнівської молоді

08.05.2019

4 травня 2019 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна разом із видавництвом «Ранок» і громадською організацією «ЕкспертиЗА Реформ» проводили конкурс знавців української мови «Грамотій» для учнівської молоді. До участі в конкурсі запрошувалися школярів 8–11 класів, які знають і шанують українську мову та цікавляться її історією, походженням і правописом. Відповідно до умов проведення конкурсу, окрім письмового очного етапу, у конкурсі передбачено заочний етап, метою якого є оцінити рівень усного володіння школярів українською мовою, знання орфоепічних правил. Для цього кожному учневі потрібно було записати короткий (до 2 хвилин) відеоролик «Харків український для мене — це…», у якому слід розказати, з ким або з чим в учня асоціюється український Харків.
Заклади освіти Зачепилівської селищної ради представляли учні Бердянського НВК та Зачепилівської ЗОШ.