Конкурс на заміщення вакантної посади

15.08.2019

Зачепилівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства  Зачепилівської селищної ради.

Умови проведення конкурсу:

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Зачепилівської селищної ради такі документи :

– заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби ;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;

– дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

– копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади :

• освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,  обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Зачепилівка, вул.Паркова, 37, Зачепилівська селищна рада,   тел. 5-22-87.